Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

O nás

Predmetom činnosti spoločnosti IPB Real s.r.o. je zabezpečovanie profesionálnych služieb v oblasti predaja, kúpy a prenájmu všetkých typov nehnuteľností.

Naša spoločnosť sa zameriava predovšetkým na komplexnosť ponúkaných služieb. Okrem sprostredkovania predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti zabezpečujeme právny servis (naše zmluvy vypracúva advokátska kancelária s dlhoročnou praxou v oblasti nehnuteľností), potrebnú dokumentáciu, vybavujeme formality, znalecké posudky, pre našich klientov zabezpečujeme poradenstvo pred, pri realizácii ale aj po ukončení predaja a mnoho ďalších služieb. V súčasnosti sa naša spoločnosť zameriava predovšetkým na Bratislavu a priľahlé lokality.

 

Dlhoročná prax a dokonalá znalosť lokálneho trhu s nehnuteľnosťami predurčuje našich zamestnancov na poskytovanie profesionálneho servisu pre našich klientov. Naši makléri radi prevezmú Vaše starosti s hľadaním alebo inzerovaním Vašej nehnuteľnosti a zároveň minimalizujú právne riziká vyplývajúce z obchodovania s nehnuteľnosťami. Naši zamestnanci sú Vám sedem dní v týždni ochotní pomôcť s realizovaním Vašich snov o novom bývaní. Hlavným cieľom našich pracovníkov je individuálny prístup ku každému klientovi a snaha o jeho maximálnu spokojnosť.

 

Vaše starosti s bývaním zverte do našich rúk.

 

Kolektív spoločnosti IPB REAL

Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
Covid-19 - opatrenia Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...
Kontakt

IPB Real s.r.o.
Kominárska 2,4
832 03 Bratislava

Telefón:   +421 904 368 965
E-mail:     info-ZVNC-ipbreal.sk
Web:        www.ipbreal.sk