Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate

Rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v Rohovciach pri Šamoríne!

Cena:
167 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Rohovce
Ulica: Rohovce
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 155 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 1047
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Samostatne stojaci dom v obci Rohovce pri Šamoríne okr. Dunajská Streda. Dom z roku 1923, postavená z pálenej tehly s pozemkom o výmere 1713m2 a s podlahovou plochou o výmere 154,93m2 plus terasa o výmere 64,28m2, ktorá sa nachádza v kľudnej časti obce. Na pozemku sa nachádza aj ďalšia hospodárska stavba – bývalá stajňa s výmerou 11,3x8,35m, cca 90m2. Na pozemku sa nachádza elektrika, plyn, voda (kanalizácia sa nachádza pred nehnuteľnosťou). Jedná sa síce o staršiu stavbu, ale podľa vyjadrenia znalca je hrubá stavba v dobrom stave. Samozrejme je potrebná rekonštrukcia. Nehnuteľnosť je bez tiarch, voľná ihneď. Je prístupná zo širokej obecnej cesty. Predmetné nehnuteľnosti ponúkajú budúcemu vlastníkovi okrem bývania, širokú možnosť využitia (podnikanie, dielne, ateliér, chov zvierat a pod... najlepšie vidieť.
Obec sa nachádza 7km od Šamorína, 13km od Dunajskej Stredy a 27km od Bratislavy. V obci sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, lekáreň, kultúrne stredisko, pri hrádzi cyklotrasa...

Cena: 167 000 € vrátane provízie za služby RK.
V cene je zahrnutá provízia za služby RK, ktorá zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.