Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate

Pozemok so záhradnou chatou v Záhorskej Bystrici

Cena:
135 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica: Podkerepušky
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 395 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 1127
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pozemok so záhradnou chatou v Záhorskej Bystrici. Pozemok v osobnom vlastníctve, o rozlohe 395m2 nachádzajúci sa v mestskej časti Záhorská Bystrica v časti nazývanej Podkerepušky.
Pozemok je vhodný na výstavbu nového rodinného domu, prípadne aj na užívanie ako záhrada alebo víkendový oddych. Pozemok sa veľmi mierne zvažuje. V hornej časti je spevnená plocha na parkovanie osobného vozidla, nad šachtou pre vstup vodovodu z ulice. Na pozemku je vodovod (BVS) a elektrická sieť (ZSE). Chata je murovaná s dvoma miestnosťami, kuchyňou, chodbou, kúpeľnou a špajzou . V hlavnej izbe je murovaný plne funkčný krb. Kuchyňa je vybavená. Chata má nový bojler na teplú vodu a menší kuchynský bojler na teplú vodu pre kuchyňu. Chata má dve samostatné pivnice. Na pozemku je vybudovaný septik. Na pozemku je približne 10 ks ovocných stromov.
Pozemok je vzdialený 100 metrov od Bratislavského lesoparku. V Záhorskej Bystrici je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť. Blízkosť Bory Mall centra s kompletnou ponukou služieb a obchodmi je 5 minút jazdy s autom. K dispozícii je autobusová zastávka mestskej hromadnej dopravy v Bratislave, v dosahu niekoľkých minút pešou chôdzou. Diaľničný obchvat mesta Bratislavy je taktiež v minútovom dosahu automobilom.
Záhrada je bez tiarch a je kúpou ihneď k dispozícii.

Cena: 135.000 EUR
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 3.000 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.