Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate

4-izb. byt na ul. Čsl.parašutistov v Novom Meste

Cena:
219 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Československých parašutistov
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 80 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 4
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 880
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

4-izb. byt na ul. Čsl.parašutistov v Novom Meste. Byt v osobnom vlastníctve, o celkovej rozlohe 80m2, umiestnený na 4. poschodí v 11-poschodovom zateplenom dome s výťahom.
Vsetky izby sú nepriechodné so samostatným vchodom, rovnako ako WC a kúpeľňa. Byt má dve loggie (z kuchyne menšia, veľká z izieb) a priľahlú komoru.
V byte boli vymenené plastové okná a balkónové dvere, inak je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.
Bytový dom je po celkovej rekonštrukcii vodovodných a plynových rozvodov, je zateplený s novou vonkajšou fasádou. Výhodou je aj dostatok parkovacích miest priamo pri dome a v okoli bez parkovacej politiky.
Ideálnu polohu s množstvom zelene a parkov umocňuje kompletná občianska vybavenosť - základná škola, škôlka, detské ihriská a športoviská, rekreačný areál Kuchajda, nákupné centrum Polus-Vivo ,OC Slimák, Tesco, BILLA, Lidl, ktoré sú v blízkosti.
Byt je bez tiarch a je kúpou ihneď voľný.

Cena: 219.000 EUR
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 3.000 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.