Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

Novostavba rodinného domu v lokalite Malý raj v Slovenskom Grobe

Cena:
430 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Slovenský Grob
Ulica: Malý raj
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 113 m2
Plocha pozemku: 579 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 797
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Novostavba rodinného domu v lokalite Malý raj v Slovenskom Grobe. Jednopodlažný tehlový rodinný dom s podkrovím na odkladanie vecí je postavený na rožnom pozemku s celkovou výmerou 579 m2 a úžitkovou plochou 112,5 m2 + zimná záhrada 35 m2 a záhradný domček 12m2. V zimnej záhrade je vírivka Canadian Spa pre 5 osôb. Nachádzajú sa tu spevnená parkovaciu plocha - parkovanie pre 2 osobné vozidlá na ktoré sa pohodlne dostanete cez elektricky ovládanú bránu. Záhrada ponúka množstvo zelene, okrasných rastlín a ovocných stromov. Na pozemku sa nachádza závlahový systém Hunter napojený na vŕtanú studňu. Dom bol skolaudovaný 11/2016.
Dom pozostáva zo zádveria, samostatného WC, kúpeľne, technickej miestnosti, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou s výstupom do zimnej záhrady . Z kuchyne je prístupná komora. K dispozícii sú dve detské izby a spálňa so šatníkom. Vstup na zimnú záhradu je tiež zo spálne a jednej detskej izby. V každej izbe je 1 klimatizačná jednotka, v zádverí a v izbách sú vstavané skrine, v šatníku je nábytok na mieru. V dome je centrálna rekuperácia, elektrické podlahové kúrenie s individuálnou reguláciou pre jednotlivé miestnosti, ako doplnkové vykurovanie je krb v obývačke. Dom je kompletne zateplený a má 5 komorové –troj sklo plastové okná.

Cena: 430.000 EUR
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 5.000 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.