Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

Úplne nový 1-izb. byt s terasou na Haburskej ul. v Ružinove

Cena:
149 990,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Haburská
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 33 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 752
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Úplne nový 1-izb. byt s terasou na Haburskej ul. v Ružinove. Byt v osobnom vlastníctve, o celkovej rozlohe 32,77m2, umiestnený na 2. podlaží v 7-podlažnom projekte Tomachic vo vyhľadávanej lokalite bratislavského Ružinova.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou a obývacej izby spojenej s kuchynským kútom. K bytu prináleží priestranná terasa o výmere 4,42m2. K bytu je možné dokúpiť taktiež garážové státie. Byt sa predáva v štádiu holobyt s možnosťou dokončenia do štandardu.
Novostavba Tomachic je posledným objektom funkčného bloku, ktorý bol navrhnutý s dôrazom na vizuálne zlepšenie vnútrobloku a zvýšenie podielu zelene. Celé prvé nadzemné podlažie je otvorené a priechodné a určené na parkovanie áut. Stavba stojí na pilieroch, vďaka čomu je stavba odľahčená a pôsobí príjemným a vzdušným dojmom. Obyvatelia bytového domu sa nebudú stretávať s problémami spojenými s rušením nočného kľudu alebo vysokou frekvenciou návštev, ktoré so sebou prináša obsadenie prízemných priestorov novostavieb reštauráciami, barmi a obchodmi. Napriek tomu majú obyvatelia novostavby Tomachic všetko potrebné v tesnej blízkosti – obchody, školy ako aj priestor pre šport a rekreáciu. Okrem bohatej občianskej vybavenosti je tu aj výborná dopravná dostupnosť MHD, blízkosť napojenia na diaľnicu a železničná stanica. Architektom sa podarilo navrhnúť novostavbu s optimálnym objemom objektu, s dôrazom na vizuálne zlepšenie vnútrobloku a zvýšenie podielu zelene.
Ružinov patrí k najatraktívnejším mestským častiam Bratislavy. Vďaka svojej lokalite, perfektnej občianskej vybavenosti, množstvu zelene a krásne upravených parkov, ale aj skvelej dostupnosti do iných mestských častí, či rýchlej dostupnosti na diaľničný obchvat je Ružinov vyhľadávanou a pre mnohých vysnenou lokalitou pre bývanie.

Cena: 149 990 €
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 2.000 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.