Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Bajkalskej ul. v Ružinove

Cena:
255 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Bajkalská
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 74 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 593
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Bajkalskej ul. v Ružinove. Byt v osobnom vlastníctve, o celkovej rozlohe 74m2, umiestnený na 1. poschodí v 9-poschodovom zateplenom tehlovom dome, s výťahom. Byt má veľkú loggiu o výmere 10m2 s plne otvárateľným bezrámovým zasklievacím systémom zem-strop typu zimná záhrada (bezpečnostné, kalené ESG 10mm sklo s dvojitým nezavislým zamykacím systémom). K bytu štandardne prislúcha pivničná kobka + bonusová predchodba ( 5,65m2 ) a ďalšia bonusová pivničná kobka. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou.
Bytový dom je postavený z tehál, v roku 2021 bola ukončená kompletná rekonštrukcia domu ( zateplenie, rozvody, atd ). Bytový dom má vlastné garáže a parkovacie státia patriace vlastníkom bytov, na svojom pozemku. Vo vnútrobloku sa nachádza ihrisko, ktoré bude v nasledujúcom roku 2023 revitalizované Mestskou časťou Bratislava - Ružinov.
Byt je bez tiarch.

Cena: 255.000 EUR. + provízia za služby RK.
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 3.000 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.