Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

Moderná dvojgarsónka na ul. Vlčie hrdlo v Ružinove

Cena:
120 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Vlčie hrdlo
Kategória: Byty
Druh: Dvojgarsónka
 
Podlahová plocha: 32 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 6
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 516
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Dvojgarsónka na ul. Vlčie hrdlo v Ružinove. Byt v osobnom vlastníctve, o rozlohe 32m2, umiestnený na 6. poschodí v 6-poschodovom zateplenom bytovom dome, s výťahmi.
Byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne so vstavanou skriňou a kúpeľňou. V byte sa nachádza veľa úložného priestoru. Byt disponuje klimatizačnou jednotkou (odborne servisovanou ešte v záruke) k bytu prislúcha uzavretá chodba ktorá je vhodná na vešanie prádla a odloženie oblečenia a topánok (4m2 - ročný prenájom 53 €. Na 6. poschodí v blízkosti bytu sa tiež nachádza pivničná kobka (2m2). Byt sa predáva so zariadením, ktoré možno vidieť na fotografiach (plus práčka vo vstavanej skrini). Byt je pripravený na nasťahovanie. Mesačné náklady vo výške cca. 120 EUR (správa domu, elektrina, voda a kúrenie, smetie).
Rekonštrukcia bytového domu prebehla v roku 2012 vrátane zateplenia a rozvodových sietí. Bytový dom je oplotený a chránený kamerovým systémom. V areáli bytového domu sa nachádza aj parkovacie miesto, ktoré je možné po dohode odkúpiť.
V okolí bytového domu sa nachádza športové a rekreačné centrum (plaváreň, fitnes, kolkáreň, bedminton) bratislavská hrádza, poliklinika, autobusová zastávka (cca 4. min) a nákupné centrum vzdialené jednu zastávku.

Cena: 120.000 EUR. + provízia za služby RK.
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 3.000 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.