Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

Nadštandardný 2-izb. byt v novostavbe na Plynárenskej ul. v Ružinove

Cena:
325 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Plynárenská
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 61 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 10
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 427
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

2-izb. byt v novostavbe na Plynárenskej ul. v Ružinove. Byt v osobnom vlastníctve, o rozlohe 61m2, umiestnený na 10. poschodí v projekte City park Ružinov. Priestranný byt s krásnym panoramatickým výhľadom v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy.
Interiér, v zmysle návrhu renomovaného architektonického štúdia. Precízne spracovanie nábytku s dôrazom na funkčnosť a pohodlie. Celý priestor pôsobí kompaktným dojmom, čistými líniami s dominantnou bielou v kontraste s kvalitnou drevenou podlahou. Byt sa predáva kompletne zariadený, vrátane spotrebičov a je voľný k nasťahovaniu. V celom byte sú veľkoformátové okná vďaka ktorým je byt dostatočne svetlý.
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - potraviny Delia, reštaurácie, bary, trhovisko, kúpalisko, fitness centrum, MHD a iné. Pozostáva z komplexu 3 veží, v okolí je zelený park, jeho súčasťou je lezecká stena, detské ihrisko, ohradený výbeh pre psov, miesto na oddych a relax, lavičky, reštaurácie a kaviareň. Časť parku je vyhradená iba pre rezidentov. V rámci bytového domu sú vytvorené spoločenské miestnosti pre deti. Jednoduchá dostupnosť a okolité kancelárske budovy robia z tejto nehnuteľnosti výbornú investičnú príležitosť.

Cena: 325.000 EUR. + provízia za služby RK.
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 3.500 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.