Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

3-izb. byt v novostavbe rodinného domu na Astrovej ul. v Rovinke

Cena:
250 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Rovinka
Ulica: Astrová
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 82 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 227
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3-izb. byt v novostavbe rodinného domu na Astrovej ul. v Rovinke. Byt v osobnom vlastníctve, o rozlohe 82,04m2 + balkón 3m2 + podkrovie 42m2, umiestnený vo Villa dome s tromi bytovými jednotkami. Byt sa nachádza v prednej polovici rodinného domu a zvyšné 2 byty sú v druhej polovici. Byt má dve kúpelne, klimatizáciu. Kúrenie zabezpečené plynový kotlom. Mesačné náklady vo výške cca. 105 EUR (voda, plyn, elektrina). Súčasťou domu je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Byt má vstavané skrine a šatník.
Na záhrade je záhradný domček na bicykle, náradie plus dorobená nadstavba vedľa na ďalšie uloženie technického náradia. Gril s posedením vonku v altánku je na pekné strávenie a posedenie vonku s kamarátmi. Do bytu je zavedená optika od Telekomu. Vyvedená voda von na polievanie. 1 parkovacie státie s možnosťou parkovať 2 autá po dohode zo susedmi a možnosť parkovať 3 auto pri dome.

Cena: 250.000 EUR. + provízia za služby RK.
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 2.500 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.