Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

Kompletne zrekonštruovaný 1-izb. byt na ul. Karola Adlera v Dúbravke

Cena:
145 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Karola Adlera
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 39 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 9
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 194
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

1-izb. byt na ul. Karola Adlera v Dúbravke. Byt v osobnom vlastníctve, o rozlohe 39m2, umiestnený na 9. poschodí v 12-poschodovom zrekonštruovanom bytovom dome, s výťahmi. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, priestrannej obývacej izby, kúpeľne a samostatného WC. Byt je bez balkóna.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, v byte sú nové podlahy, kompletná rekonštrukcia kúpeľne, WC, kuchyne, rozvodov, vodomery bezodpisové vymenené za nové. Kuchynská linka po rekonštrukcii, vstavané spotrebiče. Mesačné náklady cca. 90 EUR pri jednej nahlásenej osobe + náklady na elektrinu.
Bytový dom prešiel taktiež kompletnou rekonštrukciou, má nový vchod, hliníkové dvere, nové schránky aj keramika, nové výťahy, zateplený, zateplená strecha, bezbariérový prístup, kamerový systém, vstup na čipy. Čistý a udržiavaný vchod a výborní susedia.
Byt je kúpou ihneď voľný.

Cena: 145.000 EUR. + provízia za služby RK.
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 2.000 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.