Pod Krasnou Horkou
Karpatia
Rača Tower & Gate
10 Rokov

Stavebný pozemok s nadštandardnou garážou v Dunajskej Lužnej

Cena:
330 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Dunajská Lužná
Ulica: Dunajská Lužná
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 927 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 144
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Stavebný pozemok s nadštandardnou garážou v Dunajskej Lužnej. Nachádza sa v kľudnej časti s rodinnými domami, pričom o súkromie sa báť nemusíte. Vďaka tomu, že ide o posledný pozemok v rámci ulice, si budete môcť nerušene užívať ticho a maximálny relax vášho nového domova.
Pozemok s rozlohou 927m² ponúka vskutku bohatý priestor pre váš vysnívaný domček. Zastavaná plocha, na ktorej sa nachádza garáž, má 103m². Okrem štýlového, moderného osvetlenia a priestoru pre 4 autá garáž disponuje aj malou dielničkou, ktorá je ako ušitá pre domáceho kutila. Inžinierske siete (voda, plyn, elektrika, kanalizácia, internet, atď.) sú vybudované, a tak je pozemok plne pripravený na výstavbu. V prípade potreby inšpirácie, k pozemku je k dispozícii aj kompletný projekt.
V okolí sa nachádza autobusová zastávka a aj v prípade, že využívate vlastné auto, cesta do Bratislavy vám po novej diaľnici nezaberie viac ako 20-25 min. Za bežným, každodenným nákupom ďaleko cestovať nemusíte. Len 5 min autom sa nachádzajú potraviny COOP Jednota. Obec má však plnú občiansku vybavenosť a núdza nie je ani o kaviarne, reštaurácie či iné služby. Po práci, škole alebo počas víkendov môžete navštíviť susednú obec Rovinka. Nájdete tam obľúbenú hrádzu, ktorá ponúka možnosti na rôzne aktivity, akými sú korčuľovanie, bicyklovanie, beh či v zime dokonca bežkovanie. V lete sa naopak môžete okúpať na populárnych Košariskách.

Cena: 330.000 EUR. + provízia za služby RK.
K cene bude pripočítaná provízia za služby RK vo výške 2.500 EUR ktorá zahŕňa taktiež kompletný právny servis zabezpečený prostredníctvom advokátskej kancelárie, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri nehnuteľností, notárske poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách a zabezpečenie hypotekárneho poradenstva.

Kontakt: 0904 368 965 ; info-ZVNC-ipbreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Petra Brnová (Osvaldová)
Telefón:0904368965
E-mail:brnova-ZVNC-ipbreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.